středa 16. října 2013

Fotografie a popisy na Burze Drahých Kovů

Dobrá rada pro prodávající: 
Dejte si záležet na kvalitě vkládané fotografie a na přesném popisu nabízeného investičního drahého kovu. 
Kvalitní fotka mince, přesný a podrobný popis, to jsou faktory, které zvýší vaše šance na dobrý obchod.
Pro ilustraci uvádíme postřeh jednoho z uživatelů Burzy Drahých Kovů
2013/10/15 <[email protected]>

E-mail odesílatele: xxx
Text zprávy:
Dobrý den. Dostal jsem od vás smlouvu k užívání systému burzy drahých kovů na vašich WWW stránkách. Píšete zde pod číslem 4.3.1. přípojená fotografie musí odpovídat popisu zboží ....atp. 
Ale na burze tomu tak není. Například Panda 1oz Ag má jiný rok s popisem, nechci vše vyhledávat bude toho více. Chyba je, že se neukazuje druhá stránka mince, není zde viděn rok, snímky Maple-Leaf Ag 1oz jsou pochybné kvality, místo mincovny která mnoho lidem nic neříká, bych dal raději název mince a rok ražby atd.


Dobrý den,

máte pravdu, ovšem za popis a foto odpovídá prodejce. Je jeho věcí, jak kvalitní fotografie si opatří a jaký udělá popisek. Ze smlouvy samozřejmě plyne plná odpovědnost prodejce za reklamované zboží, které neodpovídá popisu atd.

Zde se situace vyřeší podle mého odhadu velmi jednoduše: Vidíme, že prodeje jsou u těch prodávajících, kteří mají vše v pořádku. Kupující je prostě preferují a nakupují u nich. Tak tomu nepochybně bude i ve Vámi zmíněném případu.

Druhou věcí je, že ne každý prodávající je schopen kvalitní foto pořídit, respektive to co považuje za dostačující jeden, nepovažuje za dostačující jiný. Pochopitelně platí, že vítězem bude ten, kdo má kvalitní fotografie.

Třetí věcí je, že každý kov, který je prodán, prochází nejdříve rukama našich pracovníků. Kdyby kov nebyl v pořádku a neodpovídal popisu, nebude obchod dokončen.

Mincovna slouží pro orientaci zkušených investorů a sběratelů. Název mince a rok ražby dávají prodávající do popisu zboží. A opět platí, čím podrobnější popis, tím větší šance na rychlý prodej.


S přáním příjemného dne
Jan Hájek
Burza Drahých Kovů
http://burzadrahychkovu.cz
http://blog.burzadrahychkovu.cz/
infolinka 602 494 828
Žádné komentáře:

Okomentovat

Vaše dotazy, připomínky jsou vítány. Můžete využít také informační linky 602 494 828 nebo psát na mail [email protected] Za nápady, podněty a připomínky děkujeme!